Travertino'ya

Hoşgeldiniz

Travertino’nun geniş lezzet yelpazesinde bir restorandan beklediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Zengin İtalyan mutfağımızın, nargilelerimizin, kahvelerimizin, gurme çaylarımızın ve leziz tatlılarımızın keyfini, İstanbul’un en özel lokasyonlarından Bostancı’da, 250 kişi kapasiteli restoranımızda çıkarabilirsiniz.

Bizi ziyaret ettiğiniz her seferde, sizi evinizde hissettirmek için çalışan güleryüzlü ekibimiz tarafından karşılaşanacaksınız. İkramlarımızın keyfini çıkardığınızdan emin olmayı da ihmal etmeyeceğiz.

Sizleri

neler bekliyor?

Travertino'ya gelmek için birçok sebebiniz var!

1. Çocuklar için Travertino
Restoranımız sıcak bir aile konseptine sahiptir. Onlara özel hazırladığımız menü, tatlılar ve yüksek hijyen standartlarıyla hazırladığımız taze meyve sularıyla çocukları nasıl mutlu edebileceğimizi, ailelerin güvenini nasıl kazanabileceğimizi biliyoruz.
2. Sizin için Travertino
Çocuk dostu bir restoran olmamız, siz büyüklerin Travertino’da harika vakit geçiremeyeceği anlamına gelmez. Büyük ve ferah restoranımızda her şey için özel bir alan var. Çocuklarınız oyun alanında eğlenirken; siz yemeğinizin keyfini çıkarabilir, harika Mövenpick dondurmamızı deneyebilir, açık alanlarımızda nargile içebilir veya arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz.
3. Sizler için Travertino
Geniş ve istenen mahremiyeti sağlayan üst katımız ile ona bağlı terasımız; toplantılar, kına, nişan, davetler ve grup yemekleri gibi etkinlikler için sıkça tercih edilir.
4. Tüm gün Travertino
Özel menülerimizde, günün her saatinde yiyecek veya içecek lezzetler bulabilirsiniz. Bizimle istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz, menümüzde sizi heyecanlandıracak yeni lezzetler bukacağınıza eminiz. Kaldı ki, her yaştan insanın günün her saati Travertino’ya uğramasının sebebi de budur.